Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

Przejdź do wybranego podserwisu

Aktualności

Treść

Marka Polski Cukier Partnerem 5. edycji „Bake off - Ale Ciacho”

Na widzów spragnionych kulinarnych zmagań na najwyższym poziomie czeka smakowita uczta. Już od 23 grudnia 2018 roku na antenę TVP2 wraca „Bake Off – Ale ciacho!”. Krajowa Spółka Cukrowa S.A. jest Partnerem programu.
Piąta edycja najbardziej apetycznego programu w polskiej telewizji, w każdą niedzielę o godzinie 15:15 w telewizyjnej Dwójce.

W nowej odsłonie „Bake Off – Ale ciacho!” udamy się w kulinarną podróż dookoła świata. Dwanaścioro uczestników wzbije się na wyżyny cukierniczych umiejętności, aby zadowolić wyśrubowane podniebienia jurorów. Najlepsi w Polsce amatorzy cukiernictwa zmierzą się z tradycyjnymi wypiekami kuchni polskiej oraz przysmakami inspirowanymi m.in. kuchnią gruzińską, angielską, francuską i amerykańską. Po raz pierwszy w historii polskiej edycji „Bake Off…”, uczestnicy będą musieli przygotować spektakularny, lewitujący tort!
Najlepsi z najlepszych będą mieli szansę stanąć do ostatecznej rywalizacji, w której wygraną jest tytuł Polskiego Mistrza Wypieków oraz 50 000 złotych!
Podobnie jak w poprzednich edycjach, wypieki ocenią jak zawsze merytoryczni, ale niepozbawieni szczypty poczucia humoru Michał Bryś i Krzysztof Ilnicki. Ponownie zobaczymy także niezastąpione prowadzące – Marcelinę Zawadzką i Idę Nowakowską.

Na widzów spragnionych wiedzy dotyczącej wypieków słodkich i wytrawnych czekają mistrzowskie pokazy kulinarne „Bake Off – Ale przepis!”. W odcinkach emitowanych tuż po programie „Bake Off – Ale ciacho!” widzowie poznają najlepsze pomysły na wyśmienite wypieki. 

 

 

Z


Apetyczna rywalizacja piątej edycji „Bake Off – Ale ciacho!” rozegra się w pięknej scenerii na terenie neorenesansowego pałacyku nad Zalewem Zegrzyńskim. 

Premierowe odcinki piątej edycji „Bake Off – Ale ciacho!” już od 23 grudnia o godzinie 15:15 w TVP2.

Źródło: TVP

« wstecz