Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

Przejdź do wybranego podserwisu

Aktualności

Treść

Marka Polski Cukier sponsorem 4. edycji „Bake off - Ale Ciacho”

Ta wiadomość ucieszy wszystkich miłośników „Bake Off – Ale ciacho". Najsmaczniejszy program w polskiej telewizji powrócił do TVP2!

Krajowa Spółka Cukrowa S.A. jest Partnerem czwartej edycji programu, a spektakularne wypieki powstają przy użyciu cukrów marki Polski Cukier oraz mąki marki Młyny Stoisław.

 

O nagrodę główną – tytuł Polskiego Mistrza Wypieków i 50 tysięcy złotych, walczą śmiałkowie, którzy zostali wyłonieni w ogólnopolskim castingu - nadworna kucharka w pałacu w Hex w Belgii, uczennica liceum, informatyk i 53-letnia fanka sagi „Gwiezdne Wojny”, socjolog, nauczyciel i inni.

 

Z

 

Przed najlepszymi amatorami wypieków, staną niezwykle trudne i czasochłonne wyzwania, których dotychczas w „Bake Off - Ale Ciacho!” jeszcze nie było. Torty weselne, wielkanocne wypieki, budowle z własnoręcznie wypiekanych herbatników i torty święcące w ciemności to tylko kilka z 20 konkurencji, w których zmierzą się uczestnicy czwartej edycji popularnego show kulinarnego TVP2.

 

W czwartej edycji „Bake Off – Ale Ciacho!” pojawią się także wyjątkowi goście. Wypieki uczestników ocenią gwiazdy polskiej telewizji, goście z Francji, mistrzyni dekorowania tortów oraz finaliści pierwszej polskiej edycji programu „The Voice Kids”.

Podobnie jak w poprzedniej edycji, kulinarnym poczynaniom uczestników przyglądać się będą prowadzące Marcelina Zawadzka i Kasia Kołeczek. Smak, wykonanie i wygląd wypieków oceni jak zawsze surowe jury Krzysztof Ilnicki i Michał Bryś. Po każdym odcinku „Bake Off – Ale Ciacho!” jurorów zobaczymy także w cyklu „Bake Off – Ale Przepis!”, w którym widzowie poznają ciekawe receptury na przepyszne smakołyki.

 

Po raz drugi w historii polskiej edycji „Bake Off – Ale Ciacho!” zdjęcia do programu realizowane były we wnętrzach zabytkowego, XIX-wiecznego Fortu Sokolnickiego Cytadeli Warszawskiej. Historyczna budowla z obszernym dziedzińcem z przeszklonym dachem znajduje się w zacisznym Parku Żeromskiego w Warszawie.

 

Nowa edycja to także zupełnie nowa scenografia, tym razem przywodząca na myśl klimatyczne cukierenki. Jak zawsze będzie pastelowo i niezwykle nastrojowo.

 

Premierowe odcinki czwartej edycji „Bake Off - Ale Ciacho!” już od 5 marca, w każdą niedzielę o godz. 15.20 w TVP2. Premierowe odcinki dostępne na TVP VOD (vod.tvp.pl).

Źródło: TVP

« wstecz