Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

Przejdź do wybranego podserwisu

Treść

Cukier biały kryształ

Cukier biały kryształ jest znany od dziesięcioleci. To cukier polecany między innymi do słodzenia gorących,  czy chłodnych napojów, pieczenia ciast i ciasteczek, przygotowywania przetworów. Znajduje szerokie zastosowanie w codziennym życiu. Jest to najpopularniejszy, klasyczny cukier o charakterystycznych kryształach i doskonałej rozpuszczalności. 

Dostępne opakowania

W ofercie marki Polski Cukier znajduje się cukier biały kryształ w opakowaniu 1 kg.
Opakowanie zbiorcze: 10 sztuk x 1 kg.

Cukier biały drobny

Jest to cukier o śnieżnobiałej barwie i charakterystycznej, bardzo drobnej granulacji. Cukier do pieczenia drobny powstaje podczas specjalnego procesu segregacji, selekcjonującego kryształki cukru o określonej, odpowiedniej wielkości. Dzięki tak dobranej granulacji cukier do pieczenia drobny bardzo szybko rozpuszcza się. Doskonale nadaje się do wypieków, przygotowywania ciast, kremów i deserów. Cukier do pieczenia drobny jest niezastąpiony w każdej kuchni.

Dostępne opakowania

W ofercie marki Polski Cukier znajduje się cukier biały drobny w opakowaniu 1 kg.
Opakowanie zbiorcze: 10 sztuk x 1 kg.

 
 

Cukier PREMIUM

Cukier biały Premium marki Polski Cukier dzięki swej aksamitnej, wyrazistej strukturze i nieskazitelnej bieli stanowi produkt pierwszej kategorii. Ten krystaliczny cukier wysokiej czystości i najwyższej jakości jest niezastąpiony w każdej kuchni i na stole. Idealny do słodzenia napojów i wypieków.

Dostępne opakowania

W ofercie marki Polski Cukier znajduje się cukier biały premium w opakowaniu 1 kg.
Opakowanie zbiorcze: 10 sztuk x 1 kg.

  • Cukier kostka strona

Cukier biały kostka

Cukier biały kostka w kartoniku 500 g. to nowy produkt, dotychczas niedostępny w ofercie. Cukier biały w kostkach to krystalicznie biały cukier w formie dużych eleganckich kostek.
Produkt  ten jest  idealny do słodzenia gorących napojów, a wygodna forma ułatwia jego stosowanie.

Dostępne opakowania

W ofercie marki Polski Cukier znajduje się cukier biały kostka w opakowaniu 500 g.
Opakowanie zbiorcze: 10 sztuk x 500 g.

Cukier biały w stickach

Cukier biały w stickach marki Polski Cukier, to łatwo rozpuszczający się, pierwszej kategorii, drobny cukier biały,  porcjowany w sticki o pojemności 5 g.
Wygodna forma produktu, pakowana w podłużne, higieniczne sticki, idealnie nadaje się do hoteli, restauracji, kawiarni czy też punktów zbiorowego żywienia (szkoły, szpitale),. Doskonale sprawdza się w podróży, podczas pikników, konferencji, a także w biurach. Niezastąpiony podczas spotkań biznesowych lub towarzyskich.

Dostępne opakowania

W ofercie marki Polski Cukier znajduje się cukier biały w stickach pakowany w elegancki kartonik 500 g (100 sztuk po 5 g).
Opakowanie zbiorcze: 12 kartoników x 500 g.

Cukier biały w saszetkach

Cukier biały w saszetkach 500 g.
Cukier biały w saszetkach to krystalicznie biały cukier w formie eleganckich saszetek 5 g.
Produkt  ten jest  idealny do słodzenia gorących napojów, a wygodna forma ułatwia jego stosowanie.

Dostępne opakowania

W ofercie marki Polski Cukier znajduje się cukier biały w saszetkach pakowany w elegancki kartonik 500 g (100 sztuk po 5 g).
Opakowanie zbiorcze:  12 kartoników x 500 g.

Cukier biały puder

Cukier biały puder 500 g to cukier o aksamitnej strukturze, nieskazitelnej bieli i doskonałej sypkości. Cukier puder nie zawiera dodatków typu antyzbrylacze. Ze względu na rodzaj opakowania (opakowanie foliowe typu PE/PET) wygodnie i praktycznie przechowuje się.
Szczególnie polecany do wypieku ciast i ciasteczek, przygotowywaniu lukru, dekorowania i posypywania.

Dostępne opakowania

W ofercie marki Polski Cukier znajduje się cukier biały puder w opakowaniu 500 g.
Opakowanie zbiorcze: 10 sztuk x 500 g.

Cukier BIO

Cukier BIO marki Polski Cukier - to wysokogatunkowy cukier trzcinowy. Pochodzi z ekologicznych, certyfikowanych upraw trzciny cukrowej, z Argentyny. To gwarancja najwyższej jakości produktu w nowoczesnej kuchni. Idealnie sprawdzi się jako dodatek do napojów i drinków. Pomocny w pieczeniu i gotowaniu – nada wyjątkowy charakter ulubionym przysmakom.

Dostępne opakowania

W ofercie marki Polski Cukier znajduje się cukier bio w opakowaniu 500 g.
Opakowanie zbiorcze: 10 sztuk x 500 g.

  • PC_kartonik_kostkaMala2_Bio na strone

Cukier BIO w kostkach

Cukier BIO marki Polski Cukier - to wysokogatunkowy cukier trzcinowy w formie dużych eleganckich kostek. Pochodzi z ekologicznych, certyfikowanych upraw trzciny cukrowej, z Argentyny. To gwarancja najwyższej jakości produktu w nowoczesnej kuchni. Idealnie sprawdzi się jako dodatek do napojów i drinków.

Dostępne opakowania

W ofercie marki Polski Cukier znajduje się cukier bio kostka w opakowaniu 500 g w kartoniku.
Opakowanie zbiorcze: 10 sztuk x 500 g.

Cukier trzcinowy demerara

Cukier brązowy trzcinowy Demerara marki Polski Cukier to cukier trzcinowy o pięknym, złocistym kolorze, bursztynowym połysku i lekko karmelowym smaku. Opakowaniem jest kartonik charakteryzujący się ciepłą, żółto-pomarańczową kolorystyką słońca i ciepłych krajów, skąd pochodzi ten cukier. Pokazane są także pędy trzciny cukrowej, z której ten cukier jest wytwarzany. Dzięki wycięciu w kartoniku w postaci "uśmiechu" nasi klienci mogą obejrzeć jak fajnie ten cukier wygląda.

Cukier brązowy Demerara doskonale nadaje się do słodzenia gorących napojów, wypieku ciemnych ciast typu piernik i przygotowywania wytrawnych potraw i sosów. Idealnie pasuje także jako dodatek do egzotycznych drinków.

Dostępne opakowania

W ofercie marki Polski Cukier znajduje się cukier brązowy demerara w opakowaniu 500 g w kartoniku.
Opakowanie zbiorcze: 10 sztuk x 500 g.

Cukier trzcinowy brązowy

Cukier brązowy trzcinowy Demerara marki Polski Cukier to cukier trzcinowy o pięknym, złocistym kolorze, bursztynowym połysku i lekko karmelowym smaku.
Opakowanie charakteryzuje się ciepłą, żółto-pomarańczową kolorystyką słońca i ciepłych krajów, skąd pochodzi ten cukier.
Pokazane są także pędy trzciny cukrowej, z której ten cukier jest wytwarzany.

Dostępne opakowania

W ofercie marki Polski Cukier znajduje się cukier brązowy demerara w opakowaniu papierowym 500 g.
Opakowanie zbiorcze: 10 sztuk x 500 g.

Cukier brązowy kostka

Kolejnym cukrem brązowym trzcinowym w portfolio marki Polski Cukier jest cukier brązowy kostka. Opakowanie podobnie jak cukru Demerara to ciepłe kolory lata, słońca i dalekomorskich klimatów. Charakteryzuje się złocistym kolorem, bursztynowym połyskiem i lekko karmelowym smakiem. Poręczna forma kostek ułatwia słodzenie. Praktyczny i wygodny w użyciu. Idealny do słodzenia gorących napojów - kawy i herbaty.

Dostępne opakowania

W ofercie marki Polski Cukier znajduje się cukier brązowy kostka w opakowaniu 500 g w kartoniku.
Opakowanie zbiorcze: 10 sztuk x 500 g.

Cukier brązowy w stickach

Cukier brązowy marki Polski Cukier w stickach to cukier trzcinowy o pięknym, złocistym kolorze, bursztynowym połysku i lekko karmelowym smaku. Dzięki drobnej granulacji, szybko się rozpuszcza, a praktyczne opakowanie w sticki o pojemności 5 g będzie niezastąpione w każdym gospodarstwie domowym.  
Wygodna forma opakowania produktu, w podłużne, higieniczne sticki, idealnie nadaje się do hoteli, restauracji, kawiarni czy też punktów zbiorowego żywienia (szkoły, szpitale),. Doskonale sprawdza się w podróży, podczas pikników, konferencji a także w biurach. Niezastąpiony podczas spotkań biznesowych lub towarzyskich.

Dostępne opakowania

W ofercie marki Polski Cukier znajduje się cukier brązowy w stickach pakowany w elegancki kartonik 500 g (100 sticków po 5 g).
Opakowanie zbiorcze: 12 kartoników x 500 g.

Cukier brązowy w saszetkach

Cukry brązowe marki Polski Cukier produkowane są z trzciny cukrowej, jednej z najstarszych roślin uprawnych klimatu tropikalnego.
Od kilku lat cukier brązowy trzcinowy cieszy się w Polsce coraz większym powodzeniem.

 

Dostępne opakowania

W ofercie marki Polski Cukier znajduje się cukier brązowy w saszetkach pakowany w elegancki kartonik 500 g (100 saszetek po 5 g).
Opakowanie zbiorcze: 12 kartoników x 500 g.

Cukier brązowy drobny w doypacku

Marka Polski Cukier wprowadziła do sprzedaży cukier brązowy w innowacyjnym opakowaniu. Cukier w doypacku to nowość na rynku polskim. Funkcjonalne opakowanie z korkiem umożliwia wielokrotne otwieranie i zamykanie produktu, chroni przed zawilgoceniem i rozsypaniem. Cukier brązowy znakomicie nadaje się do wypieków ciast, ciasteczek typu piernik i przygotowywania wykwintnych deserów. Drobna granulacja szybko się rozpuszcza. Hermetyczne, wytrzymałe i praktyczne opakowanie będzie niezastąpione w każdym gospodarstwie domowym.

Dostępne opakowania

Cukier Brązowy doypack dostępny jest w funkcjonalnym opakowaniu 500 g.
Opakowanie zbiorcze: 10 sztuk x 500 g.